• Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Relacje z meczów A klasa, relacje Druga porażka Wichra!

Druga porażka Wichra!

Email Drukuj PDF
Nie udała sie naszej drużynie inauguracja rozgrywek na własnym boisku. Po zaciętym, pełnym walki  meczu uległa liderowi a klasowej Czerwionki 0:1.

17

* Wicher kontra KS 23 Górnik Czerwionka    -    zobacz wszystkie zdjęcia

Na początku spotkania inicjatywa leżała po stronie Wichra, który dłużej utrzymywał sie przy piłce stwarzając sobie okazje, ale jednak nie potrafiąc ich zamienić na bramkę.  Po 20 minutach goście się trochę ocknęli i coraz śmielej zaczęli atakować bramkę Artura Zalewskiego. Gra była wyrównana i na przerwę obie drużyny schodziły do szatni z bezbramkowym remisem.

1

* KS Wicher Wilchwy   -    zobacz wszystkie zdjęcia

Rząd górny od lewej:  Paweł Jurek ’86, Artur Zalewski ’86, Jacek Samul ’93, Marcin Hoszek  ’83,

Rząd środkowy od lewej: Marcin Pękała ‘89, Krzysztof Piełka ’87, Adam Piechaczek ’90, Mariusz Zychowicz ’88, Marcin Adam ’81, Jarosław Niemiec ’89, Paweł Mołdrzyk ’92

Rząd dolny od lewej: , Szymon Adam ’87, Grzegorz Piełka ‘ 86, Marek Korytowski ’86, Piotr Zmarzły - trener, Józef Czech – kierownik drużyny, Grzegorz Gładysiak ’84, Kamil Majda ’87, Michał Ćmich ’84
Nieobecni: Michał Jurek ’89, Piotr Szusto ’92, Dawid Bednarek ’90, Arkadiusz Kapuściński ’93, Czarkowski Roland ‘87

Na początku drugiej połowy dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki stworzyli sobie piłkarze Górnika, ale nie potrafili ich zamienić na gola. Po tym zimnym prysznicu zawodnicy Wichra opamiętali się  i zaczęli raz za razem szturmować bramkę gości - jednak nie dali rady bramkarzowi z Czerwionki.

2

* KS 23 Górnik Czerwionka   -    zobacz wszystkie zdjęcia

Górny rząd od lewej:  Kazimierz Malik, Adam Bugla Jacek MazgajSzymon Kuś, Przemysław Bysiec, Piotr Konik, Mariusz Michalski, Sylwester SzczygiełPrzemysław BobekTomasz Michalski, Mateusz Słupik, Łukasz Młynek, Stefan Jarosz – kierownik drużyny,
Dolny rząd od lewej: Dawid Kuś, Łukasz Jurek, Jacek Kosiński – kapitan drużyny, Patryk Wójcik, Artur Małachowski, Mateusz Kuś, Krzysztof Kozłowski, Mariusz Bobek

Jedyna bramka tego meczu padła w 76-tej minucie kiedy to po faulu Szymona Adama w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą bezbłędnie wykorzystał pomocnik Górnika. Po golu Wicher szturmował bramkę gości, stwarzając sobie dobre okazje, jednak podobnie jak tydzień wcześniej zawiodła skuteczność.