• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Relacje z meczów A klasa, relacje LKS Borowik Szczejkowice 0-6 Wicher Wilchwy IX Kolejka A Klasy

LKS Borowik Szczejkowice 0-6 Wicher Wilchwy IX Kolejka A Klasy

Email Drukuj PDF

W IX kolejce A Klasy po bardzo dobrym spotkaniu zaliczamy kolejne zwycięstwo. Wrzesień kończymy jako lider rybnickiej A Klasy.
LKS Borowik Szczejkowice 0-6 Wicher Wilchwy

Pierwszą bramkę strzelił Michał Rybicki w 36 minucie. W pierwszej połowie oglądaliśmy jeszcze jedną bramkę. Pięknym uderzeniem popisał się Patryk Gałązka w 40 minucie.
W drugiej połowie swoje dwa trafienia dołożył Michał Rybicki w 52 i 54 minucie. Bramkę ma 5-0 zdobył Michał Wilk. Wynik ustalił Michał Rymer który w 90 minucie zdobył piękną bramkę z 25 metrów.

Następne spotkanie rozegramy ma własnym boisku z drużyną z Żor. Już teraz zapraszamy wszystkich na blazy. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 października o godzinie 15:00