Start Relacje z meczów A klasa, relacje Relacja meczu z LKS Baranowice

Relacja meczu z LKS Baranowice

Email Drukuj PDF

Mecz rozegrany 10-06-2018 w Baranowicach.

Mecz zaczął się po naszej myśli gdy w 23 minucie umieścił piłkę w bramce Robert Stabla. Dalsza część meczu także należała do nas gdy w 34 minucie na liście strzelców zapisał się Marcin Hoszek. Do przerwy wynik był obiecujący, ponieważ prowadziliśmy 2:0. Po rozpoczęciu drugiej połowy w 47 minucie został ukarany Dawid Grabiec żółtą kartką za "niesportowe zachowanie". W 54 minucie niestety ale straciliśmy bramkę po strzale Zbigniewa Grochowskiego. W 65 minucie trener Baranowic zażądał zmiany Macieja Wichra na Jakuba Stryjniaka oraz 5 minut później Daniela Polit na Sebastiana Szymańskiego. Arkadiusz Robenek został ukarany w 72 minucie żółtą kartką oraz 3 minuty poźniej zszedł gdzie w jego miejsce pojawił się Michał Dziadosz. Natomiast tuż przed zmianą naszego zawodnika straciliśmy kolejną bramkę w 74 minucie którą strzelił Piotr Tomecki. Także żółtą kartką został ukarany Artur Kos w 77 minucie. Mecz był nie rozstrzygnięty do 84 minuty gdzie Adam Adamczyk umieścił piłkę w naszej bramce. Sędzia przedłużył standardowy czas gry o 3 minuty. W ostatnich sekundach gry Piotr Tomecki został ukarany żółtą kartką. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Baranowic.

Składy obu drużyn

W składzie Wichra Wilchwy wystąpili: W pierwszym składzie- Tomasz Brzoza, Kamil Pająk, Arkadiusz Robenek, Krzysztof Dziwoki, Dawid Kubica, Michał Rybicki, Dawid Grabiec, Paweł Polok, Marcin Hoszek, Robert Stabla, Michał Jurek

Na rezerwie - Radosław Stępnicki, Michał Dziadosz, Mateusz Muras

W składzie Baranowic wystąpili: W pierwszym składzie- Grzegorz Dudek, Radosław Wolant, Zbigniew Grochowski, Dariusz Strączek, Daniel Polit, Marcin Grochowski, Piotr Tomecki, Artur Kos, Adam Adamczyk, Mateusz Zielonka, Maciej Wicher