www.wicher-wilchwy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Trzy punkty z Bziem

Email Drukuj PDF

3pkyWysoką wygraną 4:1 zakończył się sobotni mecz Wichra Wilchwy z zespołem Zrywu Bzie. Tego dnia na boisku dominowała tylko jedna drużyna, chociaż serca do walki nie można było odmówić gościom to Wicher zdobył trzy bramki więcej i ostatecznie zainkasował w tym spotkaniu trzy punkty. Zwycięstwo w 28 kolejce pozwoliło naszym zawodnikom umocnić się na 11 pozycji w tabeli A-klasy.

Kolejny mecz z udziałem naszej drużyny odbędzie się w najbliższą niedzielę. Tym razem drużyna Adama Kubicy wybierze się do Żor aby powalczyć o kolejną zdobycz punktową z tamtejszym KS-em.

Poprawiony: wtorek, 23 maja 2017 17:34  

wspieraj

pixelomania

lewiatan

skorpio

carland


wodzislaw

powiat


spvgmaly

Projekty Unijne

Nasza działalność

boks.jpg