www.wicher-wilchwy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności
A klasa, aktualności

Kondolencje

Email Drukuj PDF
kokardka

Zarząd oraz członkowie Klubu Sportowego Wicher Wilchwy pragną złożyć najszczersze kondolencje wiceprezesowi Józefowi Czechowi z powodu śmierci matki.

 

W środę z Górnikiem

Email Drukuj PDF

logo_kLAS

Do kolejnego spotkania z udziałem Wichra Wilchwy dojdzie już w najbliższą środę o godzinie 17:00. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna Górnika Radlin.

Po ostatnim zwycięstwie nad zespołem z Gotartowic nasza drużyna musi stawić czoła kolejnemu ciężkiemu rywalowi. Czy i tym razem uda nam się sięgnąć po trzy punkty ???

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie to przyjdź w środę o 17:00 na stadion Wichra Wilchwy i przekonaj się na własne oczy.

Zapraszamy !!!

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2017 15:29
 

W sobotę z Zuchem

Email Drukuj PDF
logo_kLAS

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 zawodnicy Wichra Wilchwy zmierzą się z zespołem Zucha Orzepowice.

Po środowym remisie w derbowym pojedynku ze Startem Mszana zawodnicy naszego zespołu staną przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem będą musieli podjąć walkę z 14 ekipą A-klasy. Zespół z Orzepowic traci do nas 2 punkty, a więc sobotni mecz będzie okazją do podwyższenia tej przewagi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w sobotę na boisko przy ulicy Jastrzębskiej.

Poprawiony: piątek, 05 maja 2017 09:50
 

Środowe Derby

Email Drukuj PDF

derbyW najbliższą środę o godzinie 15:30 drużyna Wichra Wilchwy w derbowym pojedynku zmierzy się z zespołem Startu Mszana.

Po odwołanej XXIV kolejce przychodzi pora aby wyjść na boisko i powalczyć w bardzo ważnym pojedynku z "sąsiadami zza miedzy". Ekipa Startu Mszana obecnie zajmuje 13 lokatę w tabeli A Klasy i traci do naszego zespołu tylko jeden punkt. Stawka meczu jest bardzo wysoka zważywszy na to, że jesteśmy sąsiadami nie tylko w życiu codziennym ale i w tabeli. Dlatego będzie to kolejny pojedynek z miana tych o "sześć punktów". Miejmy nadzieję, że nasz zespół niesiony na fali czterech zwycięstw z rzędu po raz kolejny udowodni, że jest w wyśmienitej formie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Wichra Wilchwy do dopingowania naszego zespołu.

Poprawiony: piątek, 28 kwietnia 2017 13:15
 

Mecz odwołany

Email Drukuj PDF

radlin_ODWOANYminiZ przykrością informujemy, że w związku z wzmożonymi opadami atmosferycznymi spotkania XXIV kolejki A Klasy zostają odwołane. Tym samym jutrzejsze spotkanie pomiędzy drużyną Wichra Wilchwy i Górnika Radlin również zostaje odwołane. Mecz rozegrany zostanie 17.05. (środa) o godzinie 17:00. W razie zmian terminu lub godziny będziemy informowali na bieżąco.

Poprawiony: piątek, 28 kwietnia 2017 12:33
 

Mecz o sześć punktów

Email Drukuj PDF

logo_kLAS

Już w nabliższą niedzielę nasz zespół powalczy o przysłowiowe "sześć punktów" z zespołem KP Kamień.
Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 na boisku w Rybniku- Kamieniu.

Do niedzielnych zmagań ekipa Adama Kubicy przystąpi po trzech wygranych z rzędu.
Przypomnijmy, że w ostatnich spotkaniach nasz zespół pokonał: Jedność Jejkowice (3:1), Polonię Niewiadom (4:1) i Płomień Ochojec (2:1).
Wicher do Kamienia wyruszy w swoim najsilniejszym składzie do którego dołączy wracający po odbytej rehabilitacji Dawid Grabiec.

Trzy punkty muszą być nasze !!!

Poprawiony: środa, 26 kwietnia 2017 23:07
 

Wizyta Andrzeja Kerna...

Email Drukuj PDF


kernW zeszłym tygodniu odwiedził Nas Andrzej Kern. Jak zawsze przywiózł ze sobą duzo sprzętu sportowego, m.in.: buty piłarskie, piłki, ochraniacze, rękawice bramkarskie, koszulki itp.


W imieniu Zarządu Klubu oraz Wszystkich członków wyrażamy najserdeczniejsze podziękowania i pozdrawiamy równie gorąco.

Poprawiony: środa, 26 kwietnia 2017 23:05
 

Gren Derbi...

Email Drukuj PDF

logo_kLASJuż jutro (sobota) na Wilchwach dojdzie do derbowego pojedynku, gdzie zmierzymy się z drużyną zza miedzy - Start Mszana. Początek o godz.16:00.

Wilchwianie w poprzedniej kolejce sprawili miłą niespodziankę pokonując na wyjeździe drużynę Górnika Radlin 2:1 z kolei Mszana pokonała na własnym terenie beniaminka ligi - Grabownie 2:1. Faworytem jutrzejszego spotkania będą goście jednak spotkania derbowe rządzą się własnymi prawami i zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Mamy nadzieje, że wilchwianie w końcu wracają na właściwe tory i po słabym początku będą zdobywać punkty a co za tym pójdzie pnąć się w ligowej tabeli!

Zapraszamy wszystkich na derby!

Poprawiony: środa, 26 kwietnia 2017 23:06
 

Wyrazy smutku...

Email Drukuj PDF
smierc
Poprawiony: piątek, 23 września 2016 09:17
 

Zaczynamy...

Email Drukuj PDF

a_klasa3dI kolejka o mistrzostwo klasy A, Wicher - Połomia w sobotę 13.08 o godz.17:00.

Poprawiony: piątek, 12 sierpnia 2016 17:14 Więcej…
 

Terminarz sezonu 2016/17 klasa A...

Email Drukuj PDF

logo_podokreg_rybnikPodokręg Rybnik na ostatnim posiedzeniu ustalił nowy terminarz rozgrywek na sezon 2016/17 w klasie A.

Sezon rozpoczynamy od dwóch spotkań na własnym terenie, 13 sierpnia z Płomieniem Połomia a 15-go z Czerwionką. Obecny sezon liczyć będzie ponownie 18 drużyn jednak od sezonu 2017/18 będzie zmniejszona do 16-tu dlatego już od pierwszego spotkania trzeba wziąć się mocno do pracy...

Poprawiony: poniedziałek, 18 lipca 2016 08:10 Więcej…
 


Strona 1 z 25

wspieraj

pixelomania

lewiatan

skorpio

carland


wodzislaw

powiat